Inglot Freedom System Flexi Eco Palette

// // Leave a Comment
Miałam kiedyś do wykonania na studiach prezentacje o marce, która odniosła międzynarodowy sukces.  I tak w towarzystwie Mercedesa, Rolexa, Coca - Coli, Johnego Walkera i  Adidasa pojawił się Inglot.
Kiedy zaczęłam mówić, nikt w mojej grupie nie wiedział, że firma stworzyła innowacyjne oddychające lakiery, które są halal, a modelki na New York Fashion Week chodzą w makijażu wykonanym przez wizażystów Inglot. Niektórzy ode mnie dowiedzieli się, że wyspy z kosmetykami, które wiedzieli w galeriach należą do polskiej firmy. Dostałam wysoką ocenę i zaciekawione pytanie prowadzącej zajęcia, czy pracuję w Inglocie, bo cała prezentacja była profesjonalnie przygotowana. 

Nie pracowałam, nadal nie pracuję, ale właśnie w tamtym momencie doszło do mnie, że kiedy mówisz o czymś, co lubisz wszystko staje się prostsze i szczere. 

Kosmetyki Inglot są nie tylko dla modelek, ale także dla gimnazjalistki, która podbiera mamie kosmetyki. Zauroczona rozświetlaczem w różnokolorowe paski dorasta i w liceum pokocha zielony cień od powiek, który będzie stosować jako eyeliner.  Potem na studiach odkryje czarny eyeliner w pędzelku i po przestesowaniu dziesiątek innych podobnych produktów konkurencji zawsze do niego wraca. Jeszcze nie umie perfekcyjnie stosować sypkich pigmentów, ale dzięki pomadzie do brwi, jej brwi wyglądają perfekcyjnie.  Śledzi nowości marki i kiedy zobaczyła na Instagramie nową eco paletę próbowała ją kupić. Trzy razy, bo za każdym razem już jej nie było.  I będzie zachwycona jej lekkością, wykonaniem i funkcjonalnością. 

Ta  dziewczyna to ja. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz